USŁUGI KOSMETYCZNE

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Zabiegi wykonuje Lucyna Kieper-Urban specjalista zabiegów estetycznych

stymuluje napływ komórek macierzystych w miejsce wstrzyknięcia. Wprowadzenie go pod skórę rozpoczyna proces podobny do gojenia rany, co w efekcie sprawia, że skóra nabiera jędrności elastyczności, poprawia się stan jej nawilżenia, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Terapia osoczem bogatopłytkowym stymuluje komórki do intensywnej regeneracji. Daje bardzo dobre efekty i jest bezpieczna. Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego jest przeznaczony dla osób poszukujących naturalnych sposobów odmładzania.
Osoczem możemy zregenerować skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.

Cena: 700-800 zł

odmładzanie z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu przy użyciu niewielkiej igły kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2), który przenika do okolicznych tkanek. Efektem jest rozszerzenie naczyń krwionośnych i przyspieszenie procesu tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych. Dodatkowo, w miejscu podawania CO2, zwiększa się przepływ krwi, która transportuje tlen i składniki odżywcze. Poprawia się także mikrokrążenie. Usprawniony zostaje drenaż limfatyczny. Następuje przebudowa skóry i produkcja nowych włókien kolagenowych. W ciągu 7 dni od zabiegu uzyskujemy naturalną regenerację skóry.

Większość kobiet i mężczyzn narzeka na cienie i worki pod oczami. To nadaje twarzy zmęczony i mało atrakcyjny wygląd. Dzięki aplikacji CO2 w okolicach konturów oczu można poprawić ich wygląd, usunąć worki i cienie, zmarszczki statyczne okolic oczu oraz tzw. poduszeczki tłuszczowe. Dzięki kilku zabiegom karboksyterapii można odzyskać młode i świeże spojrzenie.

Kolejnym ważnym miejscem, na którym widać upływ czasu, jest skóra twarzy i dekoltu. Dzięki zabiegowi karboksyterapii zwiększa się ilość kolagenu, a skóra staje się pogrubiona i bardziej sprężysta.

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od ilości ostrzykiwanych miejsc.

– okolice oczu, bruzdy wargowe ,lwia zmarszczka, podbródek Cena: 60 zł

Twarz, cena: 120 zł

MEZOTERAPIA  ESTETYCZNA

polega na wstrzykiwaniu w skórę specjalnie przygotowanych koktajli anti – aging, witamin, mieszanek na bazie medycznego kwasu hialuronowego lub medycznego kwasu hialuronowego w czystej postaci.
Mezoterapia jest jedyną i niekwestionowaną metodą terapeutyczną, która przynosi wręcz natychmiastowe rezultaty. Można jedynie powiedzieć, ze oprócz operacji chirurgii plastycznej nie istnieje sposób bardziej efektywny niż mezoterapia w rewitalizacji, odmładzaniu i liftingowaniu skóry. Przy pomocy mezoterapii możemy również usunąć cellulit, miejscowo nadmiernie nagromadzoną tkankę tłuszczową.

W zależności od wykorzystywanego preparatu to jedyna, wspaniała i najbardziej skuteczna metoda:

– rewitalizująca skórę;

– regenerująca skórę;

– przeciw zmarszczkowa;

– hamująca wypadanie włosów oraz pobudzająca ich porost;

– odmładzająca skórę;

– oddziałującą na ochronę: foto-starzenie skóry;

– przeciwtrądzikowa;

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?
Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Metodę stosuje się w leczeniu cellulitu i rozstępów, a także w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmładzających. Przynosi znaczące rezultaty w profilaktyce łysienia.

Wskazania do wykonania mezoterapii:

– starzenie się skóry- poprawia jędrność, elastyczność, napięcie i nawilżenie skóry. Spłyca drobne zmarszczki, poprawia owal twarzy;

– cellulit i rozstępy – bardzo dobre efekty w terapii łączonej z drenażem, lipodermologią lub
falą radiową. Zaleca się wykonanie 6 – 12 zabiegów w okresie 2 miesięcy;

– wypadanie włosów – w koktajlach leczniczych miesza się preparaty poprawiające mikrokrążenie skóry głowy, stymulujące odrost włosów;

– spłycanie blizn potrądzikowych;

Przeciwwskazania do mezoterapii:

– alergia;
– ciąża, okres karmienia piersią;
– cukrzyca;
– stany zapalne na skórze, opryszczka;
– skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień);
– choroba nowotworowa;
– stosowanie leków przeciwkrzepliwych;

Cena: 200 – 250 zł

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE –
stymuluje napływ komórek macierzystych w miejsce wstrzyknięcia. Wprowadzenie go pod skórę rozpoczyna proces podobny do gojenia rany, co w efekcie sprawia, że skóra nabiera jędrności elastyczności, poprawia się stan jej nawilżenia, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Terapia osoczem bogatopłytkowym stymuluje komórki do intensywnej regeneracji. Daje bardzo dobre efekty i jest bezpieczna. Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego jest przeznaczony dla osób poszukujących naturalnych sposobów odmładzania.
Osoczem możemy zregenerować skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.

Cena: 700-800 zł


MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA FRAKCYJNA twarzy , szyi i dekoltu-
jest rewolucyjną metodą odmładzania skóry. Polega na pulsacyjnym nakłuwaniu skóry, tworząc kanaliki ułatwiające transport substancji aktywnych w głąb skóry.
Mikronakluwanie stymuluje produkcję kolagenu, przez co znacząco napina i wzmacnia
strukturę skóry, co powoduje wypłycenie blizn, zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, skóra staje się odżywiona, zregenerowana i nawilżona

Wskazania do wykonania mezoterapii:
– nawilżenie;
– odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu , rąk;
– zwiększenie jędrności , gęstości i elastyczności;
– likwidacja drobnych zmarszczek;
– wypłycenie blizn, bruzd;
– rozjaśnienie skóry;

– twarz, cena: 200 zł
– twarz+dekolt cena: 250zł
– twarz+szyja+dekolt cena: 400 zł

MEZOTERAPIA  IGŁOWA SKÓRY GŁOWY –
efekt wzmacniający włosy

Zabiegi aktywnie hamują wypadanie włosów oraz stymulują wzrost nowych włosów, poprawiając ich gęstość. Polecane są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn , w przypadku różnych typów łysienia, również androgenowego. Aktywne składniki odżywcze dostarczają skórze głowy niezbędną energię do regeneracji i wzmacniają włosy we wszystkich cyklach ich życia. Następuje zatrzymanie i odwrócenie procesu wypadania włosów, aktywacja i przedłużenie fazy wzrostu włosa, wzmocnienie mieszków włosów oraz zapobieganie ich obumierania. Preparat wpływa na aktywne działanie mięśnia przywłosowego, stymulację cyrkulacji krwi. Efekty zabiegów to zahamowanie wypadania włosów, regeneracja i wzmocnienie włosów, redukcja sebum, życie włosa jest dłuższe i rośnie on mocniejszy i grubszy.

Konieczne jest przeprowadzenie serii 8-10 zabiegów, przez pierwszy miesiąc w odstępach co 7 dni, kolejne zabiegi co 10-14 dni.

Optymalne efekty wymagają czasu, ze względu na cykl wzrostu włosa, który trwa około 3 miesięcy.

Dla podtrzymania osiągniętego efektu zaleca się powtarzać zabieg 1 raz w miesiącu.

Cena: 200 zł

WYPEŁNIACZE – KWAS HIALURONOWY

– bruzdy nosowo-wargowe
Cena: 700 – 1200 zł

– powiększenie ust + kontur
Cena: 700 – 1500 zł

– uniesienie opadających kącików ust
Cena: 8700 – 1000 zł

– linie marionetki
Cena: 700 – 1000 zł

– zmarszczki palacza
Cena: 700 zł

– lwia zmarszczka
Cena: 600 zł

– zmarszczki czoła
Cena: 700- 1000 zł

– kurze łapki
Cena: 600 – 800 zł
Cena zabiegu zależy od ilości użytego materiału ( ilości ml ) oraz jego rodzaju.

WYPEŁNIACZE – KWAS HIALURONOWY

– powiększenie ust + kontur
Cena: 700 – 1500 zł
Cena zabiegu zależy od ilości użytego materiału ( ilości ml ) oraz jego rodzaju.

-PLAZMA AZOTOWA -BLEFAROPLASTYKA POWIEK- nieoperacyjna korekcja powiek,  zabieg który usuwa nadmiar luźnej skóry na górnej powiece.Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, przy użyciu urządzenia Intraject o klasie medycznej z zastosowaniem najnowszej  i unikalnej technologii plazmy azotowej.

Po zabiegu skóra powiek jest wyraźnie zagęszczona i zregenerowana. Efekt opadających powiek zostaje zmniejszony, co przejawia się w młodszym i bardziej otwartym spojrzeniu. Dzięki pobudzeniu naturalnych czynników wzrostu i regeneracji tkanek skóra poprawia się jeszcze do kilku tygodni po zabiegu.
Plazma azotowa jest dedykowana również do usuwania zmarszczek  na małych obszarach takich jak kurze łapki, lwia zmarszczka, zmarszczki marionetki, bruzda nosowo- wargowa oraz usuwanie wiotkości dolnych powiek.

Plazma powiek dedykowana jest:

osobom, które widzą pierwsze objawy starzenia się skóry wokół oczu i na powiekach
cierpiącym z powodu asymetrii oczu, przepuklin tłuszczowych oraz nadmiaru wiotkiej skóry tzw. „opadającej powieki” , utrudniającej swobodne widzenie
osobom po chirurgicznej plastyce powiek, a których ich skóra dalej ulega starzeniu
osobom, które z różnych względów nie kwalifikują się na chirurgiczną korektę
lifting twarzy i szyi
lifting okolicy pępka
rozstępy
niefarmakologiczne zabiegi na trądzik
blizny potrądzikowe, blizny i bliznowce
przebarwienia skóry

Ile zabiegów jest potrzebnych?

W zależności od stanu wyjściowego wiotkości skóry wokół oczu bądź od stopnia nasilenia opadających powiek wykonujemy od 1 do 3 zabiegów.

Cena zabiegu korekty powiek- 1200 zł

-RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA- to zabieg polecany do skutecznego odmłodzenia skóry, szczególnie twarzy,szyi i dekoltu.Może być również stosowany na wiotkie ramiona, brzuch, uda, okolice kolan i dłonie. Pozwala naprawić skórę, usuwając zmarszczki, blizny i zamykając pory skórne. Ogromna skuteczność i wyjątkowo krótki okres rekonwalescencji stawiają ją w czołówce zabiegów medycyny estetycznej. O skuteczności zabiegu przekonasz się już po pierwszej wizycie. Z każdym dniem następuje poprawa jędrności i napięcia skóry, jej odświeżenia i odmłodzenia. Podczas zabiegu skóra jast nakłuwana mikroigłami a włókna kolagenowe silnie pobudzone przez RF. Jest to pierwsza tak precyzyjna i bezpieczna metoda odmładzania skóry.
Mikronakłuwanie to proces mechaniczny, mający na celu pobudzenie skóry do regeneracji poprzez jej uszkodzenie. W ten sposób możemy sztucznie wywołać proces naprawczy. Dzięki RF mikroigłowej możemy podgrzać w sposób kontrolowany skórę właściwą i wzbudzić jej proces regeneracyjny i doprowadzić do odbudowy włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność skóry.

Fala radiowa o niskiej częstotliwości 500 kHz stanowi głęboki termolifting skóry właściwej. Diatermia, czyli podgrzanie fibroblastów do temp. 65°C, przyczynia się do powstania nowego kolagenu oraz elastyny czyli odmłodzenia skóry. Kolejną z technologii wykorzystywaną podczas tego jednego zabiegu jest elektroporacja, dzięki której transportowane są składniki aktywne do głębokich warstw skóry. Mikrokanały w błonie komórkowej otwierają się, następuje stymulacja tworzenia nowych włókien kolagenowych, produkcja elastyny oraz samoodtwarzanie kwasu hialuronowego.

Efekty są widoczne już po zabiegu, następuje bowiem napięcie skóry wywołane pobudzeniem włókien kolagenowych. Efekt końcowy będzie widoczny kilka tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu – tyle bowiem trwa proces powstawania i skręcania się nowych włókien kolagenowych oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się jędrniejsza, bardzo mocno napięta i świeża. Znikają drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu oraz w okolicy oczu. Skóra podnosi się i jest bardziej elastyczna.

Zalecana częstotliwość zabiegu co 4 – 6 tygodni. Z każdym zabiegiem efekty się wzmacniaj i pogłębiają.
Okres rekonwalescencji- 2-4 dni, kiedy skóra jest zaczerwieniona lub zaróżowiona, może pojawić się lekki obrzęk. Po tym czasie można nakładać już normalny makijaż i nie ma żadnych śladów zabiegu.

Cena zab. na twarz i szyje 700 zł
brzuch-rozstępy 700 zł

– INTRAJECT- to bezoperacyjna alternatywa dla osób, które chcą dogłębnie zregenerować skórę, uzyskać spektakularny lifting i osiągnąć efekty porównywalne do tych, jakie daje medycyna estetyczna, a nawet chirurgia plastyczna.

Centrum Urody Claudia jako jedno z niewielu miejsc w Polsce dysponuje rewolucyjnym urządzeniem, w którym kryją się 4 najskuteczniejsze technologie:

PLAZMA AZOTOWA, MEDYCZNY PEELING KAWITACYJNY POŁĄCZONY Z RADIOFREKWENCJĄ, RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA I ELEKTROPORACJA.

Takie połączenie kilku wiodących metod daje przewagę nad innymi urządzeniami opartymi jedynie o technologie plazmowe.

Urządzenie posiada certyfikaty ISO 9001 i ISO 13485, co oznacza, że należy do najwyższej klasy ISO w kategorii sprzętu medycznego.
Cena medyczny peeling kawitacyjny 100 zł
RF twarzy i dekoltu  150 zł
Plazma azotowa na okolice oczu 1200 zł
Radiofrekwencja mikroigłowa 700 zł

Usługi kosmetyczne

ZABIEG MŁODZIEŻOWY: OCZYSZCZAJĄCY
maska rozpulchniająca+vapozon+oczyszczanie manualne+peeling kawitacyjny+ultradzwięki z ampułką+maska łagodząco-ściągająca

Cena: 85zł

ZABIEG MŁODZIEŻOWY: OCZYSZCZAJĄCY (bez peelingu kawitacyjnego -dla bardzo młodych osób)

Cena: 70 zł

RETIX C

rewelacyjny zabieg do cer problemowych, trądzikowych i z przebarwieniami

Działanie:
-regulacja procesu rogowacenia naskórka

-odbudowa włókien kolagenu, elastyny i stymulacja odnowy komórek skóry

-wygładzenie, rozjaśnienie plam pigmentacyjnych i redukcja niedoskonałości skóry

Opis zabiegu:
demakijaż+nałożenie ampułki z witaminą c i kompleksem antyoksydantów+nałożenie maski z retinolem, która musi pozostać na skórze przez okres kilku godzin.Klientka zmywa maskę w domu. Po 2-3 dniach następuje intensywne złuszczanie naskórka , które trwa ok. 3 dni.

Sugeruje się aby zabieg wykonać w środę lub czwartek tak aby proces złuszczania przypadł w czasie weekendu.

Cena: 180 zł

PEELING KAWITACYJNY
działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje. Oczyszcza pory z łoju, potu, zbędnych kosmetyków. Złuszczają się wierzchnie warstwy skóry odmładzając tkankę skórną.

Korzyści:

– bezboleśnie oczyszcza skórę twarzy,

– sterylizuje obszar poddany zabiegowi,

– usuwa martwe komórki skóry,

– uwalnia pory od nadmiaru łoju, potu, bakterii,

– regeneruje skórę oraz mięśnie mimiczne,

– spłyca zmarszczki pozostawiając skórę gładką , elastyczną i odświeżoną,

– przyspiesza mikrokrążenie,

– pomaga w leczeniu trądziku,

– rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne,

– wzmacnia metabolizm komórkowy,

– wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne,

Do zabiegu stosuje się ampułki (z kawiorem, retinolem, kolagenem, wit. c, obkurczające do cer naczyniowych, normalizujące do cer trądzikowych, nawilżające)>

Cena  od 40zł

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Zabieg wykonywany jest przy użyciu aparatu,
który gwarantuje przeprowadzenie bezbolesnego, regenerującego i odmładzającego
skórę zabiegu. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawowej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry zastępując komórki uszkodzone. Zabieg nie wymaga ograniczenia normalnej aktywności.

Wskazania do stosowania mikrodermabrazji:

– trądzik pospolity (zaskórnikowy, grudkowy)

– blizny potrądzikowe,

– łojotok,

– suchość skóry,

– zaskórniki, prosaki,

– rogowacenie przymieszkowe,

– rozszerzone pory,

– przebarwienia,

– uszkodzenia posłoneczne skóry (twarz, ręce, szyja),

– szorstki, zrogowaciały naskórek,

– rozstępy,

– odmładzanie skóry i likwidacja delikatnych zmarszczek – wokół oczu ust i szyi,

– wiotkośc skóry.

Ceny:

– zabieg na twarz: 90 zł z algami 110 zł

– twarz + szyja: 120 zł z algami 150 zł

– twarz + szyja + dekolt: 150 zł z algami 200 zł

ZABIEG PEŁNY
(oczyszczanie twarzy manualne + peeling kawitacyjny + wprowadzenie ampułki odżywczej np. z kawiorem, retinolem, kolagenem przy pomocy ultradźwięków + masaż twarzy i dekoltu + maska odżywcza np. algi morskie, m. liftingująca + zab. na oczy)

Cena: 130 zł

PEELING KAWITACYJNY – ULTRADZWIĘKI:

Działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje. Oczyszcza pory z łoju, potu, zbędnych kosmetyków.

Złuszczają się wierzchnie warstwy skóry odmładzając tkankę skórną. Zapewnia młodszy,  jaśniejszy wygląd już po pierwszej sesji. Do wykonania zabiegu wykorzystuje się metalową szpatułkę i wibracje ultradźwiękowe, które sprawiają, że tonik przedostaje się w pory skóry i w postaci pary wodnej zanieczyszczenia wydobywają się na zewnątrz, następnie szpatułką wykonywany jest intensywny mikro-masaż i wprowadzane są substancje odżywcze z ampułek w najgłębsze warstwy skórne.

Korzyści:

– bezboleśnie oczyszcza skórę twarzy,

– sterylizuje obszar poddany zabiegowi,

– usuwa martwe komórki skóry,

– uwalnia pory od nadmiaru łoju, potu, bakterii,

– regeneruje skórę oraz mięśnie mimiczne,

– spłyca zmarszczki pozostawiając skórę gładką , elastyczną i odświeżoną,

– przyspiesza mikrokrążenie,

– pomaga w leczeniu trądziku,

– rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne,

– wzmacnia metabolizm komórkowy,

– wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne,

Do zabiegu stosuje się ampułki (z kawiorem, retinolem, kolagenem, wit. c, obkurczające do cer naczyniowych, normalizujące do cer trądzikowych, nawilżające)

Cena:  od 40 zł

Peeling kawitacyjny+ultradzwięki z ampułką +algi

Cena: 80 zł

Peeling kawitacyjny +ultradzwieki z ampułka+masaż 

Cena: 80 zł

Peeling kawitacyjny+ultradzwieki z ampułką+maska liftingująca

Cena: 80 zł

Peeling kawitacyjny+ultradzwięki z ampułką+masaż twarzy i dekoltu+maska

Cena: 130 zł

KARBOKSYTERAPIA
odmładzanie z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu przy użyciu niewielkiej igły kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2), który przenika do okolicznych tkanek. Efektem jest rozszerzenie naczyń krwionośnych i przyspieszenie procesu tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych. Dodatkowo, w miejscu podawania CO2, zwiększa się przepływ krwi, która transportuje tlen i składniki odżywcze. Poprawia się także mikrokrążenie. Usprawniony zostaje drenaż limfatyczny. Następuje przebudowa skóry i produkcja nowych włókien kolagenowych. W ciągu 7 dni od zabiegu uzyskujemy naturalną regenerację skóry.

Większość kobiet i mężczyzn narzeka na cienie i worki pod oczami. To nadaje twarzy zmęczony i mało atrakcyjny wygląd. Dzięki aplikacji CO2 w okolicach konturów oczu można poprawić ich wygląd, usunąć worki i cienie, zmarszczki statyczne okolic oczu oraz tzw. poduszeczki tłuszczowe. Dzięki kilku zabiegom karboksyterapii można odzyskać młode i świeże spojrzenie.

Kolejnym ważnym miejscem, na którym widać upływ czasu, jest skóra twarzy i dekoltu. Dzięki zabiegowi karboksyterapii zwiększa się ilość kolagenu, a skóra staje się pogrubiona i bardziej sprężysta.

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od ilości ostrzykiwanych miejsc.

– okolice oczu, bruzdy wargowe ,lwia zmarszczka, podbródek Cena: 60 zł

Twarz, cena: 120 zł


OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
stymuluje napływ komórek macierzystych w miejsce wstrzyknięcia. Wprowadzenie go pod skórę rozpoczyna proces podobny do gojenia rany, co w efekcie sprawia, że skóra nabiera jędrności elastyczności, poprawia się stan jej nawilżenia, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Terapia osoczem bogatopłytkowym stymuluje komórki do intensywnej regeneracji. Daje bardzo dobre efekty i jest bezpieczna. Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego jest przeznaczony dla osób poszukujących naturalnych sposobów odmładzania.
Osoczem możemy zregenerować skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.

Cena: 700 zł


OXYBRAZJA -INFUZJA TLENOWA
To innowacyjny zabieg, który polega na użyciu silnego strumienia tlenu oraz soli fizjologicznej. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga zastosowania znieczulenia. Zapewnia efekt głębokiego dotlenienia, odmłodzenia skóry i intensywnego nawilżenia. Łączony jest z infzują tlenową-czyli przy pomocy tlenu i ciśnienia wtłacza się skł. aktywne np. kwasu hialuronowego w głąb skóry.
Kolejnym etapem, który wykonuje się podczas zabiegu jest drenaż limfatyczny i endomasaż.
Połączenie tych wszystkich etapów daję efekty odmłodzenia skóry już po pierwszym zabiegu.

Jest to zabieg bardzo popularny wśród gwiazd światowego formatu, stosują go m.in. Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Fergie i Justin Timberlake.

Cena: Twarz + szyja – 120 zł

Cena: Twarz + szyja + dekolt – 150 zł


MEZOTERAPIA  ESTETYCZNA
polega na wstrzykiwaniu w skórę specjalnie przygotowanych koktajli anti – aging, witamin, mieszanek na bazie medycznego kwasu hialuronowego lub medycznego kwasu hialuronowego w czystej postaci.

Mezoterapia jest jedyną i niekwestionowaną metodą terapeutyczną, która przynosi wręcz natychmiastowe rezultaty. Można jedynie powiedzieć, że oprócz operacji chirurgii plastycznej nie istnieje sposób bardziej efektywny niż mezoterapia w rewitalizacji, odmładzaniu i liftingowaniu skóry. Przy pomocy mezoterapii możemy również usunąć cellulit, miejscowo nadmiernie nagromadzoną tkankę tłuszczową.

W zależności od wykorzystywanego preparatu to jedyna, wspaniała i najbardziej skuteczna metoda:

– rewitalizująca skórę,

– regenerująca skórę,

– przeciwzmarszczkowa,

– hamująca wypadanie włosów oraz pobudzająca ich porost,

– odmładzająca skórę,

– oddziałującą na ochronę: foto-starzenie skóry,

– przeciwtrądzikowa,

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?
Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Metodę stosuje się w leczeniu cellulitu i rozstępów, a także w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmładzających. Przynosi znaczące rezultaty w profilaktyce łysienia.

Wskazania do wykonania mezoterapii:
– starzenie się skóry- poprawia jędrność, elastyczność, napięcie i nawilżenie skóry. Spłyca drobne zmarszczki, poprawia owal twarzy;
– cellulit i rozstępy – bardzo dobre efekty w terapii łączonej z drenażem, lipodermologią lub
falą radiową. Zaleca się wykonanie 6 – 12 zabiegów w okresie 2 miesięcy;
– wypadanie włosów – w koktajlach leczniczych miesza się preparaty poprawiające mikrokrążenie skóry głowy, stymulujące odrost włosów;
– spłycanie blizn po trądzikowych;

Przeciwwskazania do mezoterapii:
– alergia;
– ciąża, okres karmienia piersią;
– cukrzyca;
– stany zapalne na skórze, opryszczka;
– skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień);
– choroba nowotworowa;
– stosowanie leków przeciwkrzepliwych;

Cena: 200 – 250 zł


MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA FRAKCYJNA

Jest rewolucyjną metodą odmładzania skóry. Polega na pulsacyjnym nakłuwaniu skóry, tworząc kanaliki ułatwiające transport substancji aktywnych w głąb skóry. Mikronałuwanie stymuluje produkcję kolagenu, przez co znacząco napina i wzmacnia strukturę skóry, co powoduje wypłycenie blizn, zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, skóra staje się odżywiona, zregenerowana i nawilżona.

Wskazania do wykonania mezoterapii:
– nawilżenie;
– odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu , rąk;
– zwiększenie jędrności , gęstości i elastyczności;
– likwidacja drobnych zmarszczek;
– wypłycenie blizn, bruzd;
– rozjaśnienie skóry;

Twarz, cena: 200 zł
Twarz+dekolt, cena: 250zł
Twarz+szyja+dekolt, cena: 400 zł


FALE RADIOWE RF

Energia fal radiowych stymuluje fibroblastry do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu i elastyny, dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. Działają przyczynowo a nie tylko na same objawy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenianie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.

Twarz + szyja, cena: 70 zł
Twarz + szyja + dekolt, cena: 100 zł


ŻELAZKO PRZECIWZMARSZCZKOWE

Jest to urządzenie do zabiegów przeciwzmarszczkowych. Efekt prasowania zmarszczek jest widoczny po pierwszym zabiegu. Żelazko pobudza naturalne mechanizmy fizjologiczne, jest doskonałe do zabiegów przeciwzmarszczkowych i liftingujących oraz o charakterze zachowawczym i profilaktycznym. Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność, spada poziom kolagenu i elastyny, mięśnie słabną i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Osłabione mięśnie posiadają mniejszą masę przez co skóra na twarzy zaczyna wiotczeć. Kremy nie oddziaływują na tkankę mięśniową i dlatego nieodzowne są zabiegi kosmetyczne, które wpływają wzmacniająco na mięśnie.

Efekty zabiegu:

– stymuluje mięśnie twarzy;
– wygładza skóre;
– zmniejsza zmarszczki;
– działa liftingująco;
– pobudza naturalne procesy regeneracyjne organizmu;
– wzmacnia i regeneruje mięśnie;
– pobudza do pracy układ limf;
– zwiększenie masy mięśniowej polepsza napięcie skóry i wpływa na jej wygładzenie;
– zwiększa dotlenienie i odżywienie tkanek skóry i mięśni;
– polepsza koloryt i stan skóry;
– działa drenażowo-wydala toksyny;

MASAŻ PRÓŻNIOWY – stymuluje układ limfatyczny
GRZEBIEŃ P /ZMARSZCZ. – zwiększa syntezę kolagenu

– twarz + szyja, cena: 120 zł
– twarz+szyja+dekolt, cena: 150 zł


IPL –FOTOODMŁADZANIE 
polega na redukcji uszkodzeń posłonecznych skóry, nierównomiernych przebarwień, zaczerwienień i naczynek krwionośnych oraz stymulacji własnego kolagenu poprzez nieinwazyjne pobudzenie fibroblastów. Poprawia strukturę skóry, wygładza ją, ujędrnia i uelastycznia, likwiduje zmarszczki, zwęża pory i rozświetla cerę. W konsekwencji stary kolagen zostaje usunięty i zastąpiony nowym kolagenem. Ilość i częstotliwość zabiegów wykonywana jest uzależniona od rodzaju i stopnia zaawansowania problemu.

– zabieg jednorazowy twarzy, cena: 100 zł
– zabieg twarz + szyja, cena: 120 zł
– zabieg twarz +szyja +dekolt, cena: 200 zł


ZABIEG REFRESH – EPIONCE 
Zabieg p/zmarszczkowy, odmładzający, do cery z przebarwieniami na bazie kwasu jabłkowego i kwasu salicylowego. Jest zabiegiem przebudowującym komórki, odmładza skórę i odświeża.
Po zabiegu twarz wygląda świeżo i promiennie. Widoczne jest napięcie i nawilżenie skóry.

(demakijaż+pre-peeling+preparat z kw. jabłkowym, kw. salicylowym +maska ultra kojąca)

Cena: 200 zł


BEAUTY HYDRATION RITUAL – THALGO 
Zabieg nawilżająco-upiększający. Super nawilżenie po zimie, lecie i solarium. Uzupełnia niedobór wody, odbudowuje płaszcz wodno-lipidowy, nawilża i uelastycznia skórę.
Preparaty zawierają aktywne składniki z głębin oceanu nasycone minerałami. Zachodzi proces naturalnej detoksykacji i rozjaśnienia skóry.

(demakijaż+peeling+masaż twarz,szyja , dekolt +maska ultra nawilżająca)

Cena: 130 zł


BEAUTY NUTRION RITUAL – THALGO 

Zabieg odżywczy dla skóry suchej , odwodnionej i wrażliwej. Idealnie nawilża , regeneruje i zabezpiecza przed utratą wody.

(demakijaż+ peeling+masaż na ampułce+maska)

Cena: 130 zł


RETIX C – XYLOGIC
intensywna kuracja stymulująca i regenerująca skórę.

Działanie Retix c:
– odbudowa włókien kolagenu, elastyny;
– wygładzenie , rozjaśnienie plampigmentacyjnych i redukcja niedoskonałości skóry ;
– zagęszczenie i poprawa napięcia skóry;
– zwiększenie poziomu nawilżenia skóry;
– ochrona przed fotouszkodzeniami;

Efekt:
skóra jest widocznie odmłodzona, rozświetlona, jednolita, jędrna i napięta a zmarszczki znacznie mniej widoczne.

Wykonanie zabiegu:
demakijaż+nałożenie ampułki z witaminą c i kompleksem antyoksydantów+nałożenie maski z retinolem, która musi pozostać na skórze przez kres kilku godzin. Klientka zmywa maskę w domu.
Po 2-3 dniach następuje intensywne złuszczanie naskórka, które trwa ok. 3 dni.
Sugeruje się aby zab. wykonać w środę lub cwartwek tak aby proces złuszczania przypadł w czasie weekendu.

Cena: 180 zł

ŻELAZKO PRZECIWZMARSZCZKOWE:

Jest to urządzenie do zabiegów przeciwzmarszczkowych. Efekt prasowania zmarszczek jest widoczny po pierwszym zabiegu. Żelazko pobudza naturalne mechanizmy fizjologiczne, jest doskonałe do zabiegów przeciwzmarszczkowych i liftingujących oraz o charakterze zachowawczym i profilaktycznym. Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność, spada poziom kolagenu i elastyny, mięśnie słabną i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Osłabione mięśnie posiadają mniejszą masę przez co skóra na twarzy zaczyna wiotczeć. Kremy nie oddziaływują na tkankę mięśniową i dlatego nieodzowne są zabiegi kosmetyczne, które wpływają wzmacniająco na mięśnie.

Efekty zabiegu:

– stymuluje mięśnie twarzy;

– wygładza skórę;

– zmniejsza zmarszczki;

– działa liftingująco;

– pobudza naturalne procesy regeneracyjne organizmu;

– wzmacnia i regeneruje mięśnie;

– pobudza do pracy układ limfatyczny;

– zwiększenie masy mięśniowej polepsza napięcie skóry i wpływa na jej wygładzenie;

– zwiększa dotlenienie i odżywienie tkanek skóry i mięśni;

– polepsza koloryt i stan skóry;

– działa drenażowo-wydala toksyny;

+MASAŻ PRÓŻNIOWY – stymuluje układ limfatyczny

+GRZEBIEŃ P /ZMARSZCZ. – zwiększa syntezę kolagenu
Twarz +szyja, cena: 120 zł

Twarz+szyja+dekolt, cena: 150 zł

ZAMYKANIE NACZYŃ KRWIONOŚNYCH – elektrokoagulacja

Problem cery naczynkowej i otwierających się naczynek dotyka bardzo wielu osób. Jeżeli naczynko jest otwarte, wtedy trzeba je po prostu zamknąć i uszczelnić. Zamykamy naczynka metodą elektrokoagulacji i profesjonalnym IPLem (laserowe zamykanie naczynek). W zależności od naczynka, indywidualnie dobieramy metodę jego zamknięcia. Zabieg elektrokoagulacji jest bardzo bezpieczny i krótki.
Dla mniejszych naczynek wystarczają 1-2 zabiegi, dla naczynek większych lub sieci otwartych naczynek trzeba przygotować specjalną kurację i ustalić indywidualnie terminy wizyt. Efekty zamykania naczynek widoczne są zaraz po zabiegu, jednak proces gojenia się ranki trwa średnio ok 1 tygodnia. Zamykać naczynka można najlepiej wiosną i jesienią.

Cena 1 nakłucia 0.40 gr


PEELING KAWITACYJNY-ULTRADZWIĘKI
(peeling kawitacyjny-delikatne oczyszczenie skóry + ultradźwięki z ampułką obkurczającą naczynia lub z ampułką z wit. c)

Cena:  od 40 zł


PEELING KAWITACYJNY + ULTRADZWIĘKI + ALGI MORSKIE
Cena: 80 zł

ALGI MORSKIE
Cena: 30 zł

KARBOKSYTERAPIA 
Ostrzyknięcie CO2 powoduje lepsze dotlenienie i usprawniony zostaje drenaż limfatyczny. Tworzą się nowe włókna kolagenowe. Większość kobiet i mężczyzn narzeka na cienie i worki pod oczami. To nadaje twarzy zmęczony i mało atrakcyjny wygląd. Dzięki aplikacji CO2 w okolicach konturów oczu można poprawić ich wygląd, usunąć worki i cienie, zmarszczki statyczne okolic oczu oraz tzw. poduszeczki tłuszczowe. Dzięki kilku zabiegom karboksyterapii można odzyskać młode i świeże spojrzenie.

Na okolice oczu, cena: 60 zł


INFUZJA TLENOWA 
przy pomocy tlenu i ciśnienia wtłacza się skł. aktywne np. kwasu hialuronowego w głąb skóry. Skóra zostaje mocno dotleniona i nawilżona.
Kolejnym etapem , który wykonuje się podczas zabiegu jest drenaż limfatyczny.
Połączenie tych wszystkich etapów daję efekty odmłodzenia skóry już po pierwszym zabiegu. Obrzęki okolic oczu i cienie wyraźnie ulegają zmniejszeniu.

Na całą twarz, cena: 120 zł


ZABIEG ALGOWY Z PŁATKAMI RÓŻ NA OKOLICE OCZU
przeznaczony do skóry z tendencją do tworzenia się cieni i obrzęków pod oczami.
Proponowa seria 6 zabiegów 1-2 razy w tyg.

Cena: 25 zł

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

(zabieg wykonywany jest przy użyciu aparatu, który gwarantuje przeprowadzenie krótkiego, bezbolesnego, skutecznie regenerującego i odmładzającego skórę zabiegu. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawowej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry zastępując komórki uszkodzone. Złuszczanie następuje stopniowo dlatego nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównego złuszczenia, ani powstania blizn. Zabieg nie wymaga ograniczenia normalnej aktywności)

Wskazania do stosowania mikrodermabrazji:

– blizny po trądzikowe;

– łojotok;

– suchość skóry;

– zaskórniki, prosaki;

– rogowacenie przymieszkowe;

– rozszerzone por;

– przebarwienia;

– uszkodzenia po słoneczne skóry (twarz, ręce, szyja);

– szorstki, zrogowaciały naskórek;

– rozstępy;

– odmładzanie skóry i likwidacja delikatnych zmarszczek – wokół oczu ust i szyi;

– wiotkość skóry;

Zabiegi z wykorzystaniem mikrodermabrazji diamentowej przynoszą natychmiastowe efekty, stanowią bezbolesną alternatywę dla zabiegów medycyny estetyczne ponieważ nie uczulają i nie utrudniają wykonywania codziennych czynności.

Zabieg na twarz:
Cena:
 90 zł
Cena: 110 zł z algami

Twarz + szyja
Cena:
 120 zł
Cena: 150 zł z algami

Twarz + szyja + dekolt
Cena:
 150 zł
Cena: 200 zł z algami

MAKIJAŻ OKAZJONALNY
Cena: od 60 zł

MASAŻ TWARZY I DEKOLTU
Cena: 40 zł

HENNA BRWI +RZĘSY + REGULACJA
Cena: 30 zł

HENNA BRWI + REGULACJA
Cena: 20 zł

HENNA NA RZĘSY
Cena: 10 zł

REGULACJA
Cena: 10 zł

DEPILACJA WOSKIEM BRWI
Cena: 10 zł

KASZAKI
Cena: 10-50 zł

ZAB. OCZYSZCZANIA PLECÓW
Cena: 100 zł

PRZEBICIE USZU Z KOLCZYKAMI
Cena: 30 zł

Zabiegi na ciało

KARBOKSYTERAPIA

Dla kobiet powodem do zmartwienia jest cellulit i odkładający się na udach, pośladkach, ramionach czy brzuchu tłuszcz. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2, który, wprowadzony podskórnie, zmienia się w kwas węglowy i niszczy komórki tłuszczowe. Natomiast stymulacja syntezy kolagenu prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i zmniejszenia cellulitu. Skutkiem jest szczuplejsza sylwetka i jędrniejsze ciało.

Rozstępy zlokalizowane szczególnie na udach, brzuchu, pośladkach i piersiach to kolejny uciążliwy i nieestetyczny problem, z którym zmagają się kobiety. Rozstępy powstają w wyniku nadmiernego rozciągania się skóry i zerwania sieci włókien kolagenowych. Dochodzi do tego najczęściej w wyniku zaburzeń hormonalnych, wzrostu masy ciała i ciąży. Dzięki karboksyterapii poprawia się synteza kolagenu, co wpływa na poprawę gęstości skóry i poprawy jej wyglądu.

Cena zabiegu zależy od obszaru oraz problemu i jest ustalana indywidualnie-

Cena:  80 – 200 zł


FALA RADIOWA RF – LIPOSUKCJA ULTRADZWIĘKOWA
Zabieg falami radiowymi wykorzystuje efekt podgrzania tkanek, który powstaje w wyniku przepływu przez skórę prądu wysokiej częstotliwości.
Ciepło wytworzone w skórze pod wpływem fal radiowych powoduje, w zależności od czasu i mocy działania, skrócenie i zagęszczenie kolagenu co skutkuje ponownym napięciem włókien kolagenowych oraz stymulacją fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu i elastyny. Tutaj zaczyna się proces regeneracji. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. Wytworzone przez fale radiowe ciepło Wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych, przez co poprawia się odżywienie i utlenienie skóry, a także jej metabolizm. W efekcie skóra staje się bardziej jędrna. Jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej to wytworzone przez fale radiowe ciepło indukuje w tkankach tłuszczowych proces selektywnej termolipolizy, który prowadzi do rozkładu trójglicerydów, zawartych w adipocytach, na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol – co przyspiesza metabolizm i skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej. Tłuszcz przemieszcza się do przestrzeni międzykomórkowej a potem przedostaje do układu krwionośnego i limfatycznego, jest trawiony przez wątrobę i wydalany przez nerki i system trawienny.

Zabiegi falami radiowymi na ciało – zastosowanie :

– konturowania ciała;
– redukcji cellulitu;
– zmniejszania obwodu poszczególnych partii ciała – wyszczuplanie;
-obkurczania i ujędrniania skóry ciała;

Cena: 140 zł (brzuch 1 h)
Cena: 180 zł (uda, pośladki 1.5 h)
Zabieg łączymy z liposukcją ultradzwiękową.
Po każdym zabiegu drenaż limfatyczny w Body Shaper – GRATIS!


BANDAŻE AROSHA
Działanie bandaży jest ukierunkowane na wiele problemów, takich jak drenaż, redukcja cellulitu, poprawa jędrności skóry oraz przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej
Zabiegi wspomagają naturalny drenaż, detoksykację, przyspieszają metabolizm spalania tłuszczów oraz pomagają usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu.
Bandaże idealnie sprawdzają się na okolice nóg, pośladków, brzucha, bioder, ramion oraz biustu.
W naszym salonie przeszkolony personel dobierze specjalny program bandaży oraz dołączy zabieg lipodermologii aby w maksymalny sposób sprostać Państwa oczekiwaniom.
(peeling ciała + lipodermologia + BANDAŻE AROSHA + koc elektryczny)

Cena: 180 zł

Wykonuje mgr fizjoterapii Artur Kwaśnik

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI
Masaż z użyciem gorących kamieni daje efekt głębokiego relaksu. Dzieje się tak na skutek przepływu przez organizm pozytywnej energii. Podczas takiego masażu wykorzystywane są bodźce mechaniczne w postaci ucisku na tkanki. Powoduje to rozszerzanie się naczyń krwionośnych, dzięki czemu zwiększony zostaje przepływ krwi przez mięśnie, co pozwala na szybsze dostarczanie substancji odżywczych do mięśni i wydalanie produktów przemiany materii.

MASAŻ CAŁEGO CIAŁA
wyk. przez mgr fizjoterapii Artura Kwaśnika
Cena: 100 zł

MASAŻ PLECÓW
Cena: 50 zł

MASAŻ PLECÓW GORĄCYMI KAMIENIAMI
Cena: 50 zł

MASAŻ TWARZY I DEKOLTU
Masaż relaksacyjny z olejkami eterycznymi ( cyprysowy, rozmarynowy , lawendowy, różany)

Cena: 40 zł

DEPILACJA WOSKIEM
Depilacja polega na nakładaniu na skórę ciepłego półpłynnego lub płynnego wosku, który odrywa się szybkim ruchem w stronę przeciwną do kierunku wzrostu włosów. Zabieg pozwala na wyrwanie włosa wraz z cebulką, dzięki czemu włosy odrastają wolniej i są słabsze. W naszym salonie stosujemy najlepszej jakości naturalny wosk pszczeli o doskonałej jakości i skuteczności, które nie powoduje reakcji alergicznych.

Depilacja nóg:
Całe, cena: 100 zł
Do kolan, cena: 50 zł

Pachy, pachwiny:
Cena: 35 zł

Broda:
cena:  10 zł

Wąsik:
cena:  10 zł

Brwi:
cena:  10 zł

Twarz:
cena:  50 zł

Ręce:
cena: 50 zł


IPL -TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA

jest obecnie najdoskonalszą metodą usuwania nadmiernego owłosienia, a dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii zabieg jest krótki i bezbolesny. Polega na trwałym zniszczeniu mieszków włosowych, co powoduje niezdolność do ponownego wytworzenia włosów. Dla osiągnięcia trwałych efektów potrzebne jest kolka zabiegów w odstępach 2-4 tyg. Po każdym z nich ilość i objętość włosów ulega znacznej redukcji, a ich wzrost jest dużo wolniejszy.

Bikini, cena: 150 zł
Pachy, cena: 120 zł
Górna warga, cena: 70 zł
Broda, cena: 50-100 zl
Baki, cena: 50 zł
Twarz(baki , broda , górna warga), cena: 150 zł
Łydki, cena:  250 zł
Uda, cena:  250
Nogi całe, cena:  500 zł
Kark, cena:  150 zł
Plecy, cena:  350 zł
Kl.piersiowa, cena:  350 zł
Ramiona, cena:  150 zł
Dłonie, cena:  100 zł

PEDICURE
Kąpiel stóp w urządzeniu do masażu z olejkami eterycznymi +pedicure + krem

Cena: 80 zł

PAZNOKCIE HYBRYDOWE
Bardzo ważną zaletą paznokci hybrydowych jest to, że lakier w formie żelu nie odpryskuje i paznokcie są mocno nabłyszczone przez okres ok 4 tygodni. Dodatkowo żel hybrydowy nie pozostawia smug na paznokciach, co niekiedy zdarza się w przypadku zastosowania zwykłego lakieru.
Dużą zaletą lakieru hybrydowego jest to, że w żaden sposób nie niszczy on paznokci i można go stosować zarówno na paznokciach dłoni jak i stóp.

Cena:  60 zł

STYLIZACJA PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ
Wykonuje stylistka paznokci Klaudia Urban
-przedłużanie paznokci na formie
-żel na naturalnej płytce
-manicure hybrydowy
-IBX ( odbudowa zniszczonej płytki)

PARAFINA NA DŁONIE – peeling dłoni + parafina +krem
Zabiegi parafinowe to zabieg który kompleksowo pielęgnuje skórę dłoni. Do głównych rezultatów zabiegów parafinowych należy zaliczyć:

– zmiękczenie skóry;

– wygładzenie dłoni;

– nadanie skórze aksamitnej gładkości;

– opóźnianie procesów starzenia skóry;

– rozjaśnienie przebarwień;

– poprawienie stanu paznokci;

– rozluźnienie mięśni i stawów dłoni;

– rozgrzewanie i usunięcie zmęczenia;

Parafinowy zabieg zalecany jest:
– do częstego stosowania zimą;
– w przypadku szorstkiej i pękającej skóry dłoni;
– w przypadku odmrożeń;
– zniszczeń skóry na skutek działania mocnych detergentów;
– przy odmładzaniu i rozjaśnianiu skóry;

Przebieg zabiegu:
Zabieg jest niezwykle przyjemnym i relaksującym zabiegiem. W specjalnym naczyniu stworzonym do podgrzewania parafiny, rozpuszczone zostają jej kostki. Gdy stanie się ona ciekła osoba poddawana zabiegowi zanurza w naczyniu raz jedną dłoń raz drugą. Gruba powłoka parafiny otaczająca dłonie delikatnie zastyga. Następnie dłonie są zawijane w folię kosmetyczną, lub wkładane w rękawice foliowe. Tak zabezpieczone dłonie wkładane są w ciepłe rękawice. Dłonie są trzymane w cieple przez około 10 – 20 minut i następnie są wyjmowane. Po tym okresie rękawice są zdejmowane, folia usuwana, a parafina z łatwością zaczyna odchodzić od skóry, czasami można ją zdjąć ze skóry niczym rękawiczkę. Po usunięciu parafiny, nakłada się krem, które dodatkowo nawilża i odżywia skórę dłoni. Warto jest przez około 1-3 godzin nie myć w ogóle dłoni, tak aby substancje odżywcze dobrze wchłonęły się.

Cena: 25 zł