USŁUGI FRYZJERSKIE

Usługi fryzjerskie

Rozwiń listę, aby poznać szczegóły

STRZYŻENIE

– STRZYŻENIE 
Cena: od 30zł

MODELOWANIE
Cena: od 30 zł

KOK
Cena:  od 80 zł

PROSTOWANIE WŁOSÓW
Cena: od 50 zł

KRĘCENIE WŁOSÓW
na lokówkę spiralną

Cena: od 80 zł

FARBOWANIE + STRZYŻENIE
Cena:  od 100 zł

FARBOWANIE + STRZYŻENIE + MODELOWANIE
Cena: od 150 zł

OLAPLEX – SILAPLEX
produkt , który odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe dzięki czemu włosy po farbowaniu lub rozjaśnianiu są zregenerowane , miękkie , gładkie i idealnie błyszczące. Jest to innowacyjna metoda chroniąca włosy podczas rozjaśniania włosów. Produkt dodaje się do farby lub rozjaśniacza jak również można go użyć do zabiegu regenerującego
włosy.
Cena: od 100 zł

TCA
Innowacyjny olejek ,dodawany do koloryzacji i rozjaśniania włosów. Po użyciu włosy pozostają nawilżone, lśniące i jedwabiste w dotyku.

Cena: od 40 zł

CBC
Magiczny eliksir zawierający bardzo chłodny pigment dzięki czemu uzyskujemy wymarzony popielaty odcień blondu.

Cena: od 40 zł

OMBRE HAIR
(stopniowe rozjaśnianie włosów-ciemniejsze u nasady, jaśniejsze na końcach)
Cena: od 150 zł

SOMBRE HAIR
(idealna propozycja na lato – łagodne pasemka na końcach dające efekt rozjaśnienia słońcem).
Cena: od 150 zł

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW (włosami naturalnymi)
do przedłużenia włosów na całej głowie potrzebne jest od 60-100 pasm.

1 pasemko Cena: od 10 zł

PERMANENTNA ST. WŁOSÓW

PERMANENTNA STYLIZACJA WŁOSÓW – odbicie włosów od nasady
Permanentna stylizacja preparatem Trendline – Goldwell na mniej więcej pięć tygodni optycznie zagęści włosy, lekko skręci, ale nie wysuszy ich i nie zniszczy

Perfekcyjna objętość na kilka tygodni.

– Długotrwałe wsparcie dla codziennej stylizacji dla włosów krótkich i średniej długości (do ok. 20 cm);
– Nadaje fryzurze naturalne utrwalenie lub łagodną dynamikę;
– Włosy przez tygodnie dają się łatwo i szybko stylizować, efekt zanika równomiernie bez konieczności strzyżenia jak w przypadku trwałej;

Po ok 5 tygodniach włosy domagają się odświeżenia.

Cena: od 100 zł

ULTRADZWIĘKOWA REGENERACJA WŁOSÓW

Ultradźwięki na włosy – najnowsza technika pielęgnacji, silnej regeneracji i rekonstrukcji włosów.

Jak to działa?

Chociaż wygląd urządzenia do złudzenia przypomina zwykłą prostownicę, to prostownica ultradźwiękowa jest to urządzenie, które zamiast wysokiej temperatury emituje promienie podczerwone oraz ultradźwięki. Podczerwień jak i ultradźwięki mają za zadanie pomóc składnikom odżywczym z masek, serum czy ampułek lepiej i głębiej wniknąć do wnętrza włosa, otworzyć jego łuski, a dzięki temu trwale i skutecznie poprawić ich stan.

Ultradźwięki rozbiją strukturę płynną kosmetyku na mikrocząsteczki. Dzięki temu możemy liczyć na wzrost absorpcji składników odżywczych o 40 – 60%. Włos staje się wyraźnie zdrowszy i odzyskuje blask.

Zabieg regeneracji włosów ultradźwiękami sprawi, ze kora włosa zostanie odbudowana, zapobiegnie rozdwajaniu się końcówek oraz łamaniu włosów. Poprzez przyspieszone i usprawnione działanie czynników odżywczych, włosy staną się sprężyste, miękkie i lśniące, a brakujące proteiny, które są zawarte we włosach, zostaną uzupełnione. Ultradźwięki na włosy sprawią, że Twoje włosy będą piękne i błyszczące.

Efekty:

– miękkie, sprężyste i lśniące włosy;

– silna regeneracja i odbudowa struktury włosów;

– zapobieganie rozdwajaniu się końcówek włosa;

– mniej łamiących się włosów;

– odświeżenie i przedłużenie koloru;

Najlepsze efekty osiągamy w przypadku wykonania serii 3 zabiegów. Zabieg powinien być wykonywany 1 raz na dwa miesiące ( przy bardzo zniszczonych włosach 1x 3 tyg.)

Pełen zabieg trwa ok 1.5 godz. i składa się z mycia głowy, kuracji ultradźwiękami z wykorzystaniem odpowiednich preparatów odżywczych oraz modelowania włosów.

Rekonstrukcja włosów poprzez ultradźwięki i podczerwień daje długotrwałą poprawę stanu włosa.
Cena: 80 – 150 zł – w zależności od długości włosów

SAUNA NA WŁOSY – spa dla włosów

Sauna na włosy sprawia, że odżywcze składniki wnikają dobrze we włosy. Głębokie nawilżenie szczególnie dobrze robi włosom zmęczonym słońcem i farbowanym. Potrzebują go nawet bardziej niż skóra – ich struktura jest ciągle narażona na uszkodzenia, a przez to łatwiej tracą wodę.

Słońce, woda i wiatr latem, czapki zimą, częste zmiany koloru, uprzednie odbarwianie, balejaż, a także trwała ondulacja oraz stosowane do utrwalenia fryzury żele, pianki i lakiery wysuszają, zlepiają, a w konsekwencji uszkadzają włosy. Po pewnym czasie takiego traktowania tracą one połysk, stają się łamliwe, rozdwajają się na końcach.

Wykonanie zabiegu:

Przed zabiegiem włosy muszą być dwukrotnie umyte szamponem. Potem nakłada się na nie odpowiednią odżywkę-maskę przeznaczoną do sauny.
Po nałożeniu maski włosy długie i półdługie są upinane. Siadamy pod plastikowym „hełmem”. Z tyłu urządzenia znajduje się pojemnik. Gdy woda w nim (destylowana) nagrzeje się do 40 st. C, pod kopułę zaczyna się wydostawać para wodna. Wdychamy miły zapach nałożonej odżywki. Cera też korzysta, bo para sięga naszej twarzy.
Parówka trwa ok. 20 minut. Gdy zadzwoni timer, wracamy do umywalni, gdzie włosy są płukane na przemian ciepłą i letnią wodą, by dokładnie zamknęła się ich łuska. I gotowe – teraz tylko trzeba je wysuszyć i ułożyć.

Efekty sauny na włosy:
Sauna potęguje efekt uzyskiwany dzięki odżywce. Włosy są sprężyste, lśniące, łatwiej je rozczesać. Wilgoć i ciepło zmiękczyły bowiem ich łuskę, dzięki czemu cząsteczki keratyny i D-pantenolu mogły wniknąć w głąb łodyg, wzmocnić je i uszczelnić. Cząsteczki preparatu pozostaną we włosach, lecz z każdym myciem będą wypłukiwane. Dlatego zabieg warto powtarzać – najlepiej co tydzień. Pełny i trwały efekt regenerujący daje kuracja miesięczna (4-5 razy).

( jako zabieg regeneracyjny) Cena: 30 zł
( jako dodatek po zab. fryzjerskich) Cena: 50 zł

TRYCHOLOGIA
Celem trychologii jest rozpoznanie typu schorzenia oraz przyczyn, które można zidentyfikować za pomocą badania mikrokamerą. Diagnozowanie to polega na obserwowaniu skóry głowy i włosów w 200-krotnym powiększeniu. Dokładny obraz pozwala ocenić kondycje włosów, stan skóry głowy i korzeni włosów. W razie stwierdzenia choćby najmniejszych objawów chorobowych w mieszkach włosowych stosowana jest kuracja, będąca połączeniem zabiegów trychologicznych i terapii medycznej, co pozwala odzyskać zdrową skórę głowy oraz poprawić kondycję włosów. Dzięki stosowaniu wyłącznie naturalnych, testowanych produktów oraz unikalnych metod, rezultaty pojawiają się w ciągu kilku miesięcy.

Stosowane w naszym gabinecie zabiegi trychologiczne pomagają wyleczyć następujące schorzenia skóry głowy:

– wypadanie włosów;
– przerzedzanie;
– łysienie;
– tłusta skóra głowy;
– łojotokowe zapalenie skóry;
– łupież;
– sucha skóra głowy;
– łuszczyca;
– włosy zniszczone chemicznie;
– włosy zniszczone mechanicznie;

Cena badania trychologicznego (przy użyciu kamery ) i dobór dermo-kosmetyków do problemu

Cena: 30 zł

MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY GŁOWY
polega na wprowadzeniu substancji czynnych w głębokie warstwy skóry poprzez bezpośrednie wstrzyknięcie aktywnych preparatów. W przypadku włosów mezoterapia jest stosowana w profilaktyce łysienia, przywrócenia prawidłowego mikrokrążenia skóry głowy oraz stymulacji wzrostu włosów.
Cena: 150 – 200 zł

OLAPLEX
produkt , który odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe dzięki czemu włosy po farbowaniu lub rozjaśnianiu są zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące. Jest to innowacyjna metoda rozjaśniająca włosy. Produkt dodaje się do farby lub rozjaśniacza jak również można go użyć do zabiegu regenerującego
włosy.
Cena: 60 – 150 zł

TCA
innowacyjny olejek , do koloryzacji i rozjaśniania włosów. Po użyciu włosy pozostają nawilżone, lśniące i jedwabiste w dotyku.
Cena:  60 – 150 zł

CBC
magiczny eliksir zawierający bardzo chłodny pigment dzięki czemu uzyskujemy wymarzony popielaty odcień blondu.
Cena: 40 – 80 zł

Produkty OLAPLEX, TCA, CBC – dodawane są do farby lub rozjaśniacza w celu ochrony włosa przed koloryzacją oraz jako zabieg regenerujący.

PEELING SKÓRY GŁOWY
Posiada właściwości złuszczające, regenerujące, nawilżające, natleniające, odżywcze, przeciwgrzybiczne i pobudzające ukrwienie skóry. Zalecany przy wszelkich rodzajach zapalenia i łuszczenia się skóry. Łagodzi podrażnienia. Eliminuje toksyny ze skóry oczyszczając ją, wzmacnia obronę przed zanieczyszczeniami. Dotlenia głębokie warstwy skóry. Peeling dla skóry tłustej. Stosowany przy wypadaniu włosów. Polecany jest przy głębokim odwodnieniu skóry. Może być stosowany na ręce, twarz, szyję. Posiada działanie wewnętrzne i zewnętrzne.

Sposób aplikacji:

Nakłada się na całą skórę głowy lub na miejsca zmienione chorobowo na 20 min + sauna na włosy.

Skład peelingu:
węgiel organiczny, tanina, fosfor, sole mineralne, siarczany wapnia, składniki odżywcze pochodzenia roślinnego, fitoesencje pochodzenia roślinnego, kolagen.

Cena: 50 zł